Prowadzenie hotelu, restauracji lub innego obiektu turystycznego wymaga czasu, wiedzy i pieniędzy. Rozwijając swoją działalność, na co dzień borykasz się z różnymi sprawami natury organizacyjnej, administracyjnej czy prawnej. Z reguły są one złożone, trwają długo i mogą wiązać się z poważnymi kosztami. Zdarza się, że przebudowując hotel musisz uzyskać opinię rzeczoznawcy budowlanego stwierdzającą bezpieczeństwo użytkowania obiektu czy też zmienić jego zaszeregowanie do odpowiedniego rodzaju i kategorii. Innym razem w wyniku kontroli restauracji inspektor sanitarny zobowiąże Cię do uzupełnienia dokumentacji, która pozwoli uzyskać zezwolenia i wznowić działalność.

Prowadzenie własnego biznesu może być łatwiejsze. D.A.S. oferuje ubezpieczenie ochrony prawnej, które szybko, profesjonalnie i bez wysokich kosztów pozwoli Ci skoncentrować się na Twoich codziennych zadaniach. A przecież poza firmą i pracą zawodową przedsiębiorca musi znaleźć czas na swoje prywatne sprawy. Dlatego do ubezpieczenia firmy na atrakcyjnych warunkach oferujemy ubezpieczenie „Ochrona prawna w życiu prywatnym”.

TELEFONICZNE PORADY PRAWNE

Nie wiesz jakie prawa są po Twojej stronie? Masz wątpliwości i potrzebujesz porozmawiać z prawnikiem o swojej sytuacji? Zadzwoń, a w ramach polisy udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji!

FINANSOWANIE KOSZTÓW

Dzięki Polisie Ochrony Prawnej D.A.S. nie martwisz się o koszty procesów sądowych, rzeczoznawcy lub prawnika. Zajmiemy się każdą sprawą z zakresu Twojego ubezpieczenia.