Zgodnie ze swoją filozofią Spa i Wellness oferuje usługi, które mają uspokajać, pobudzać do aktywności zmęczone ciało, koić zmysły, polepszać kondycję, odstresowywać, odmładzać i upiększać. Prowadzenie tego typu obiektu jest jednak dalekie od relaksu. Chcąc zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie, na co dzień zmagasz się z różnymi problemami – inwestycyjnymi, organizacyjnymi, administracyjnymi oraz prawnymi. Z reguły są one złożone, trwają długo i mogą wiązać się z poważnymi kosztami.

Jeśli chcesz zabezpieczyć interesy swojej firmy, skorzystaj z oferty ubezpieczenia ochrony prawnej D.A.S., które pozwoli Ci bardziej skoncentrować się na Twoich codziennych zadaniach. A przecież poza firmą i pracą zawodową przedsiębiorca musi znaleźć czas na swoje prywatne sprawy. Dlatego do ubezpieczenia firmy na atrakcyjnych warunkach oferujemy ubezpieczenie „Ochrona prawna w życiu prywatnym”.

TELEFONICZNE PORADY PRAWNE

Nie wiesz jakie prawa są po Twojej stronie? Masz wątpliwości i potrzebujesz porozmawiać z prawnikiem o swojej sytuacji? Zadzwoń, a w ramach polisy udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji!

Zamów rozmowę z Agentem D.A.S.

FINANSOWANIE KOSZTÓW

Dzięki Polisie Ochrony Prawnej D.A.S. nie martwisz się o koszty procesów sądowych, rzeczoznawcy lub prawnika. Zajmiemy się każdą sprawą z zakresu Twojego ubezpieczenia.

Zamów rozmowę z Agentem D.A.S.