21 października 2019

News

Ubezpieczenia prawne na każdy dzień – nowa komunikacja DAS

Ubezpieczenia prawne na każdy dzień – nowa komunikacja DAS

Będąc liderem ubezpieczeń ochrony prawnej, DAS chce aktywnie kreować przekaz dotyczący tego rodzaju polis w Polsce. Swoje działania komunikacyjne prowadzi pod nowym hasłem „DAS – ubezpieczenia prawne na każdy dzień”.

– W naszym przekazie zawarliśmy skondensowaną wiedzę na temat tego, czym jest nasz produkt i jaki jest charakter naszej działalności  – podkreśla Alicja Gruszka, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Marki w DAS. – Nowe hasło promocyjne wskazuje po pierwsze, że DAS jest ubezpieczycielem, który zapewnia zabezpieczenie na wypadek wystąpienia wielu sytuacji, a nie oferuje jednorazowej usługi, jak np. kancelaria odszkodowawcza. Wprowadzając kategorię ubezpieczeń prawnych, chcemy też wyraźniej zakomunikować ich przeznaczenie. Dopiskiem „na każdy dzień” podkreślamy, że ochrona w ramach polisy jest stała i pomaga w bardzo wielu sytuacjach. Elementem takiego wsparcia są m.in. nielimitowane telefoniczne porady prawne, które są naszym wyróżnikiem na rynku – dodaje Alicja Gruszka.

Nowe hasło to część szerszych zmian komunikacyjnych. DAS rozwinął także kluczowe przekazy dla marki. Mówią one wprost o korzyściach i funkcjach ubezpieczeń prawnych i przedstawiają się następująco:

W DAS:

Doradzamy:

  • udzielając nielimitowanych porad prawnych,
  • analizując dokumenty.

 

Finansujemy:

  • adwokata dla Ciebie,
  • koszty procesu sądowego,
  • koszty ekspertyz i tłumaczeń.

Pomagamy

  • w kraju i za granicą,
  • Tobie, Twojej Rodzinie i Twojej Firmie.

 

Prościej i przejrzyściej

DAS uprościł komunikację swojej marki. Firma usunęła z nazwy kropki rozdzielające trzy charakterystyczne litery (D.A.S.) w materiałach marketingowych. Niezmieniona pozostała jedynie nazwa rejestrowa, tym samym w dokumentach formalnych pozostanie taki zapis: D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. Ponadto, przyjęto jednolitą wymowę [das], nie [de-a-es].

W ramach nowej komunikacji i proklienckich zmian DAS odświeżył również stronę internetową www.das.pl zmieniając m.in. nawigację na stronie oraz zakładki produktowe.

Opisane działania to element proklienckiego podejścia naszej firmy do komunikacji. Na co dzień upraszczamy skomplikowane kwestie prawne naszym ubezpieczonym. Chcemy zatem, aby i nasza strona internetowa była jak najprzystępniejsza, a informacje oraz materiały o produktach przejrzyste i zrozumiałe – mówi przedstawicielka DAS.

 

Prawny newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na naszym blogu oraz ciekawostkach prawnych? Zapisz się na naszą listę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail i mojego imienia przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A., w celu przesyłania mi newsletteru zawierającego informacje handlowe.