KONCERN D.A.S.

D.A.S. to największy przedstawiciel ochrony prawnej w Europie z ponad 80–letnim doświadczeniem. Jest obecny na rynku od 1928 roku. Posiada swoje filie w 16 europejskich krajach, jak również w Kanadzie oraz USA.

Towarzystwo proponuje znacznie więcej niż tylko zwrot kosztów procesu. Oferuje również szeroki zakres usług ochrony prawnej.

KONCERN ERGO

Wywodzący się z Niemiec koncern ubezpieczeniowy Ergo istnieje od 1997 roku, a D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs AG był jednym z jego założycieli. Ze swoimi 19 miliardami Euro składki, Ergo jest jedną z największych europejskich grup ubezpieczeniowych. Obecne jest w ponad 30 krajach na świecie i koncentruje się w rejonach Europy i Azji. Ergo oferuje szerokie spektrum ubezpieczeń i usług. W Europie jest numerem 1 w ubezpieczeniach zdrowotnych i w ochronie prawnej. Dla Grupy pracuje ponad 50.000 osób, a ponad 40 mln klientów ufa kompetencjom i niezawodności ekspertów z różnych spółek Grupy ERGO. W Polsce Ergo jest reprezentowane przez niezależne spółki:

  • D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
  • EUROPEJSKIE – Europäische Reiseversicherung AG
  • MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Spółki z grupy Ergo Hestia: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia S.A.

Logo-ERGO-RGB-300dpi

KONCERN MUNICH RE

Właścicielem koncernu ERGO jest towarzystwo Münchener Rückversicherung AG, które istnieje od 120 lat i jest największym reasekuratorem na świecie. Jest ono właścicielem około 5.000 firm ubezpieczeniowych w 150 krajach świata.

Począwszy od swego założenia w roku 1880, firma Münchener Rück otworzyła na całym świecie ponad 60 filii, dzięki czemu jest w stanie prowadzić na całym świecie kompetentne doradztwo firm ubezpieczeniowych i wyrównywać ich globalne ryzyko.

munich-re-logo