9 grudnia 2016

Aktualności

Warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje w dniu 14 grudnia 2016 r. warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej dla pośredników ubezpieczeniowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 11b.

Celem wydarzenia jest promowanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniu ochrony prawnej. Prelegenci wyjaśnią istotę tego ubezpieczenia, jakie potrzeby klienta i pośrednika ono spełnia oraz omówią zakres ubezpieczenia, proces ustalania odpowiedzialności i likwidacji szkód. Podczas warsztatów wystąpi przedstawiciel Naczelnej Rady Adwokackiej, Mec. Roman Kusz, który przedstawi rolę profesjonalnego pełnomocnika prawnego w rozwiązywaniu sporów prawnych. D.A.S. będzie reprezentował Robert Szywalski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej i Reasekuracji.

Warsztaty przeznaczone są dla pośredników ubezpieczeniowych oraz przedstawicieli zakładów ubezpieczeń, adwokatów i radców prawnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prawny newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na naszym blogu oraz ciekawostkach prawnych? Zapisz się na naszą listę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail i mojego imienia przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A., w celu przesyłania mi newsletteru zawierającego informacje handlowe.